U nás jako doma

Profesionální přístup a mnoholeté zkušenosti se postarají o nezapomenutelný zážitek

Můžete vybírat z třech dvojlůžkových pokojů, třech čtyřlůžkových, jednoho šestilůžkového a jednoho čtyřlůžkového, který je možné rozšířit o plnohodnotné dvojlůžko.

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením.

Po celém penzionu je k dispozici zdarma síť Wi-Fi.

Přesvědčte se, že pobyt v našem penzionu pro Vás bude příjemným zážitkem. Ten umocní hlavně kvalitní a útulné vybavení, které je v každém našem pokoji samozřejmostí. Nezáleží na tom, zda se k nám chystáte na jednu noc či na delší pobyt, s našimi službami budete vždy spokojení.

Součástí společenské místnosti je herní konzole Xbox, stolní fotbálek, šipky, velké množství hraček pro děti a herní domeček se skluzavkou.

U penzionu je pingpongový stůl, pískoviště, dětské houpačky, herní věž se skluzavkou, venkovní ohniště a pergola s krbem. Je možné zapůjčení grilu.

V jídelně se nachází bar, který je vybavený velkým množstvím nápojů, sušenek, tyčinek a křupek, a je otevřený každý večer.

Parkování je zdarma přímo u penzionu. Jízdní kola (v zimě lyže) je možné uschovat v penzionu. Pro naše hosty máme domluvenou slevu na půjčení lyží a kol.